Fenerbahçe'den kötü haber geldi

 Gündem
Haber giriş: 08 Mayıs 2020, Cuma 02:49
Fenerbahçe'den kötü haber geldi
Takip Et

Fenerbahçe, Samandıra’da görevli bir personelin koronavirüs testinin pozitif çıktığını, bir diğer personelin ise durumunun şüpheli olduğunu duyurdu. Sarı-Lacivertliler, yarınki antrenmanını da iptal etti.Fenerbahçe’ye kötü haber Samandıra’dan geldi. Sarı-lacivertli takımda yapılan korona virüs testlerinin ardından alınan sonuçlarda Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde çalışan bir personelin hastalığa yakalandığı duyuruldu. Testi pozitif çıkan bir kişinin yanı sıra bir personelin ise şüpheli durumda olduğu aktarıldı. Fenerbahçe’den konuyla ilgili yapılan bilgilendirmede şu ifadeler yer aldı:

Fenerbahçe'den kötü haber geldi
Fenerbahçe'den kötü haber geldi

“Kulübümüz tarafından Samandıra Can Bartu Tesislerimizde 5 Mayıs Salı günü tüm futbolcu, teknik ekip ve çalışanlarımıza Kovid-19 tanı testi yapılmıştır.

Yapılan bu ilk testlerin elimize bu akşam ulaşan sonuçlarına göre Samandıra çalışanlarımızdan birinin sonucu pozitif tespit edilmiş, bir diğer çalışanımız da şüpheli durumdadır. İki çalışanımızın da sağlık durumu detaylı takibe alınmış, yarın ikinci teste gireceklerdir.

Bu olay neticesinde, takımımızın yarın yapacağı antrenman iptal edilmiştir.

Konu hakkında gelişmeler oldukça kulübümüz tarafından tekrar bilgilendirme yapılacaktır.”

Kaynak tele1.com.tr